Beylikdüzü Migros AVM’de Kadınlar Günü’ne özel yarışma

10 Mart 2015 Salı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Beylikdüzü Migros AVM ziyaretçileri bol sürprizli bir gün geçirdi

beylikduzu-migros-avmde-kadinlar-gunune-ozel-yarisma

Kadınlar Günü’nde Beylikdüzü Migros AVM’de Banu Noyan’ın organizasyonuyla ‘Yemek Yarışması’ düzenledi. Yarışma, ünlü yemek yazarı Elif Korkmazel'in sunumuyla gerçekleşti.

Yemekleri, Wow İstanbul Soffa mutfak okulu şefi Yunus Emre Akkor, Yemek yazarı Ayşe Tüter, koreograf Banu Noyan, lezzet yazarı Ali Yeliner, ünlü gurmeler Yıldıray Birlik, Emre Suer ve Sinem Güçtekin'den oluşan jüri değerlendirdi. Yarışmaya katılan hanımlar, ‘Zeytinyağlılar, Hamur İşleri ve Pasta’dan 3 kategoride hünerlerini sergiledi. 50 farklı yemeği tadan jüri oldukça zor bir seçim yaptı.

Beylikdüzü Migros AVM yöneticisi Faruk Cüneli'nin elinden hediyelerini alan yarışmacılar; “Dünya Kadınlar Günü'nde kazandığımız bu ödülleri Özgecan Aslan için alıyoruz hepimizin yüreğinde Özgecan var.” dedi. Özgecan Aslan ve tüm sessiz kadınlar için hazırladığı pasta tasarımıyla katılan yarışmacı Neval Çalışkan, jüri özel ödülüne layık görüldü. Pastanın üzerindeki Özgecan Aslan'nın fotoğrafı ise büyük alkış aldı.

Türkan Kumbaracı, su böreği ile 1’inci oldu. Yaprak Kilimci pasta ile 2’nci, Kadriye Turhan haşlama içli köfte ile 3’üncü seçildi. Yarışmanın tek erkek yarışmacısı Feyzullah Kurtuluş ise 'Kadınlar yıldızdır' diyerek yaptığı yıldız kurabiye ile Beylikdüzü Migros Özel Ödülü aldı.

Dereceye girenler birbirinden değerli mutfak eşyaları ile AVM'de bulunan birçok mağazadan hediye çeki kazandı. Ayrıca izdihamın yaşandığı Beylikdüzü Migros AVM yönetimi müşterilerine tüm gün ücretsiz mutfak önlüğü dağıttı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri