Bilkent Center’da her gün sömestr şenliği

22 Ocak 2016 Cuma

Gerçekleştirdiği keyifli aktiviteler ile adından söz ettiren Bilkent Center ve yenilenen yüzü Bilkent Station, sömestr tatilinde öğrencileri eğlenceli şekilde ağırlamaya hazırlanıyor

bilkent-centerda-her-gun-somestr-senligi

23-24, 30-31 Ocak Cumartesi- Pazar günleri 14.00 – 18.00 saatlerinde “Zamanda Oyuna Yolculuk” edecek olan Bilkent Center’ın minik ziyaretçileri, sömestr süresince her gün 14.30 – 17.30 saatlerinde yapılacak boyama atölyeleri ile porselen, kumaş, ahşap ve fotoblok boyayarak tatilin tadını çıkaracak.


Zamanda yolculuk oyun için yapılacak
Büyükler Küçükken ve Devir Benim Devrim adında iki bölümden oluşan Bilkent Center Zamanda Oyuna Yolculuk alanında; 1980-1990 ve 2000-2010 dönemleri arasında günlük kullanılan eşyalar ve teknolojik malzemeler karşılaştırmalı olarak sergilenecek.


Etkinlik esnasında; minikler bir tarafta 1980 – 1990 yıllarında popüler olan bez bebek, şebnem giydirme, ahşap topaç boyama atölyelerinde zamana yolculuk ederken, diğer tarafta günümüz çocuklarının keyif aldığı etnik boyama sanat atölyeleri ile sömestr tatilinin tadını çıkaracak. Zamanda oyuna yolculuk eden minikler, ebeveynlerinin döneminde oynanan atari, tetris ile günümüzün popüler teknolojik oyunlarını aynı anda oynayabilecekler ve teknolojinin nasıl ilerlediğini bizzat kendileri gözlemleyebilecek.


Hediye de unutulmadı
Tüm bu etkinliklere katılarak başarı ile tamamlayan miniklere verilecek “Tüm Zamanların Çocuğuyum” sertifikasını danışma bankosuna götürenlere Pique Family Clup’tan bir günlük ücretsiz kullanım hakkı ve 23 Ocak – 7 Şubat günlerinde danışma bankosuna karnesini götüren ilk 50 çocuğa fanusu ile birlikte beta balığı hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri