Brandium AVM, Perakende.org ailesine katıldı

12 Mart 2013 Salı

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliğiyle toplamda 500 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, Perakende.org ailesine katıldı

brandium-avm-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.orgun yeni üyesi, Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi. Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen ve kapılarını 29 Mart’ta açmaya hazırlanan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, sektöre sesini Perakende.orgdan duyuracak.

Toplamda 380 bin metrekarelik inşaat alanı içerisinde; 60 bin metrekarelik kiralanabilir alışveriş merkezi alanı, 4 bloktan oluşan bin 150 konutluk yaşam alanı, içerisinde bin 600 kişi kapasiteli kongre salonunu hizmete sunan 340 odalı 5 yıldızlı ve 255 odalı 4 yıldızlı Silence Otelleri ile çok fonksiyonlu bir proje olan Brandium Ataşehir, Ataşehir bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılayacak.

Bünyesinde ulusal ve uluslararası 200’den fazla mağazası ile yüzde 100 doluluk oranını yakalayan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası oluyor.

H&M Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını Brandium’da açıyor
Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını 2 bin 400 metrekarede Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde hayata geçiren H&M, mağazasında kadın, erkek, çocuk koleksiyonlarının yanı sıra iç çamaşırı ve aksesuar ürünleri ile de yer alacak.

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi sahip olduğu marka karması ve mağaza büyüklükleriyle de dikkatleri çekiyor. Yapı market alanında Koçtaş mağazası (5 bin 567 metrekare), büyük mağazacılık alanında 2 katlı Boyner mağazası (4 bin metrekare), elektronik market alanındaTeknosa Exxtra (bin 912 metrekare), hipermarket alanında Macro Center (bin 637 metrekare) ile öne çıkıyor.

Brandium‘da Aeropostale, Koton, İpekyol, Twist, Perspective, Atalar, Kiğılı, Damat, Bisse, Northface, Marks&Spencer, Sarar, Paşabahçe, W Collection, Vakko, US Polo, Mavi Jeans, LCWaikiki, Defacto, Mango, Silk&Cashmere, Nike, Adidas, Polo Garage, JeansLab gibi birçok marka yer alıyor. Ayakkabıda Hotiç, Timberland, Derimod, Deriden, Flo; kozmetikte Tekin Acar, Sevil, Watson’s, Gratis, YvesRocher, AtelierRebul, Kyrolan; aksesuarda SoChic, Accessorize, Bedia’s, Roberto Bravo gibi birçok ünlü markanın yer aldığı Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde restoran ve kafeler arasında Starbucks, NumNum, Burger House, Roberts Cafe, Ramiz Köfte, Edirne Kırkpınar, Kayseri Mutfağı, BurgerKing ve Çiçek Izgara gibi mekanlar yer alacak.

Ailece eğlence
Çocuklar için de bir çekim merkezi konumunda olan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi minik ziyaretçilerinin eğlenceli zamanlar geçirecekleri, eğlenerek öğrenecekleri renkli bir dünyaya evsahipliği yapıyor. Çocuk tiyatrosu ve bowling salonu ile öne çıkan Dreampark ve Jokerland ile birlikte Armağan Oyuncak, Mothercare, Joker Baby, GapKids&Baby, Carter’s, B&G, Jujube markaları dikkatleri çekiyor. Brandium, Dreampark içinde yer alacak çocuk tiyatrosu ile eğitici ve eğlenceli gösterileri, 7 salonlu Cinemaximum sinemaları, bowling oyun alanları, D&R ve Nezih Kitap&Kırtasiye mağazaları ile 7’den 70’e herkes için eğlenceli ve aynı zamanda sosyal bir merkez olacak.

Türkiye’nin en büyük dikey bahçe uygulaması
Brandium Alışveriş Merkezi, bir yeniliğe daha imza atarak 322 metrekarelik bir alanı kaplayan Türkiye’nin en büyük dikey bahçesine sahip olacak. AVM ziyaretçilerinin metrelerce yükseklikteki bitkilerin arasından geçerken kendilerini doğanın içinde hissetmeleri, binanın sert ve keskin hatlarına aykırı doğal formlarıyla kullanılan bitkilerin etrafa yaymış olduğu temiz havayla tropik bir ortam yaratılması hedeflenen bahçede toplam 13 bin 250 adet bitki kullanıldı. Nephrolepis, Syngonium, Ficusbenjamin, Dracaenacompacta, Hederahelix, Philodendron, Platycerium, Spathiphyllum, Tillandsia, Monstera, Guzmania, Asplenium, Adianthum, Aglaonema, Alocasia, Asparagus, Ficus pumila, Fittonia bu bitkilerden bazıları.

Türkiye’nin En İyi Mimari Projesi Ödülü
İstanbul’un yatırım değeri en yüksek projelerinden biri olan Brandium Ataşehir projesi World Consumer Academy tarafından düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi Türkiye’nin En İyi Mimari Projesi seçildi.

Ulaşım
Bağlantı yollarına olan yakınlığı ile her lokasyondan kolay ulaşılabilir bir noktada yer alan ve yakın çevre bölgesinde 2 milyon kişinin yaşadığı, 2 bin 500 kapasiteli ücretsiz otoparka sahip Brandium’u hafta içi 30 bin kişi, hafta sonu ise 60 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri