Brandium’a ramazan geldi

26 Temmuz 2013 Cuma

Ataşehir Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi ramazan ayını özel etkinliklerle kutluyor

brandiuma-ramazan-geldi

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi ramazan ayında özel sergileri, sevilen musiki öncüleri ve eğlenceli çocuk workshopları ile ramazanı şenlik gibi kutluyor. Musikinin genç temsilcilerinden Yaprak Sayar, bugün (26 Temmuz) Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezinde sahne alacak. 

Ayrıca musikinin önemli isimlerinden Melihat Gülses yarın eserlerini canlı olarak Brandium ziyaretçileri için söyleyecek. İlk kez bir alışveriş merkezinde sahne alacağını belirten Gülses, çok heyecanlı olduğunu söyledi.

13-20 Temmuz ve 3 Ağustos günlerinde de Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde iftar öncesi fasıl ekibi sahne alacak. Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi minik ziyaretçilerini de bekliyor. Çocukların da unutulmadığı iftar etkinliklerinde kumbara atölyesi, baskı resim atölyesi, parmak kukla yapım atölyesi ile eğlenceli workshoplar yer alacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri