“Dedemin Fişi ” 31 Ocak’ta M1 Adana’da seyirciyle buluşuyor

26 Ocak 2016 Salı

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı BKM’nin yapımı olan komedi-dram filmi “Dedemin Fişi” 31 Ocak Pazar günü, 18:15’te Adana’da Cinemaximum Sinemalarında ilk gösteriminde Güldür Güldür ekibinin oyuncularıyla birlikte seyirciyle buluşuyor

dedemin-fisi-31-ocakta-m1-adanada-seyirciyle-bulusuyor

Televizyon ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibini bir araya getiren “Dedemin Fişi”  filminin hikâyesi Yılmaz Erdoğan'a, yönetmenliği ise Meltem Bozoflu'ya ait. BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Dedemin Fişi'nin başrollerinde Ali Sunal, Alper Kul, Özge Borak, Erdem Yener, Doğa Rutkay, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Atilla, Uğur Bilgin ve Ayşen Gruda gibi isimler yer alıyor.


Film Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini konu alıyor. Dedemin Fişi'nde beyin ölümü gerçekleşmiş bir dede var. Ona bakan evlatları aracılığıyla dört bir yana dağılmış kardeşler (Çirci ailesi) fişin çekilip çekilmeyeceği konusunda dedenin etrafında yani Malatya'da toplanıyor. Film aile bağları kalmamış, birbirine uzaklaşmış bir topluluğu komedi sınırlarını da zorlayarak bir araya getirmeye çalışıyor.


Adanalı izleyiciler, sınırlı sayıda biletleri Cinemaximum. com.tr adresinden ve M1 Adana AVM'deki Cinemaximum gişelerinden temin edebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri