Doğanın güzelliği Uygur’un objektifinda

28 Ağustos 2012 Salı

Fotoğraf sanatçısı-yazar Dr. Haluk Uygur’un, Optimum Outlet Adana AVM’de açtığı “Doğanın estetiği” adlı sergi 10 Eylül’e kadar uzatıldı. ABD Adana Başkonsolosu John Espinoza ve Çukurova Lions Kulübü üyeleri de ayrı ayrı yaptıkları ziyarette, doğanın güzelliklerini Uygur’un objektifinden keşfetti

doganin-guzelligi-uygurun-objektifinda

ABD Adana Başkonsolosu John Espinoza ve Lions Kulübü üyeleri Optimum Outlet Adana AVM’de dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Dr. Haluk Uygur tarafından açılan ‘’Doğanın güzellikleri’ adlı sergiyi gezdiler. Alışveriş merkezinin ikinci katındaki S.E.S Atölyesi’nde açılan sergiyi, 10 Eylül’e kadar tüm sanatseverler gezebilecek.

Sergiyi gezen binlerce kişi, doğanın tüm güzelliklerini yansıtan fotoğrafları hayranlıkla izlerken, sergiyi gezenler arasında ABD Adana Başkonsolosu John Espinoza ve Çukurova Lions Kulübü üyeleri de yer aldı. Başkonsolos Espinoza, sergiyi gezerken tüm fotoğrafları dikkatle inceleyerek, “Ustaca çekilmiş. Buralar neresi?” diye sordu. Adana’daki görevinde henüz bir ayı bile doldurmayan Espinoza, “Tüm bu yerleri görmek isterim” diye konuştu.

Çukurova Lions Kulübü üyeleri ise sergiye Altın Oran Düşünce ve Sanat Platformu Kurucusu, dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı ve yazar Dr. Haluk Uygur ile geldi. Uygur, burada konuklarına sergisiyle ilgili bilgi verirken, “Fotoğraflardaki bu yerler çok uzaklarda değil. Dikkatle bakacak olursak herkesin görebileceği yerler” dedi. Güzel olmayan doğa kavramının olmadığını vurgulayan Uygur, “Önemli olan bu güzellikleri fark etmek. Bu güzellikler benim eserim değil doğanın kendisi” diye konuştu.

Uygur, Adana’nın Türkiye’de İstanbul’dan sonra en büyük kültür merkezi olduğunu belirterek, Optimum’un sanatsal aktivitelere verdiği destelerin ve bunun için özel bir atölye tahsis etmesinin önemine dikkati çekti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri