En renkli bayram eğlencesi: Forum İstanbul Açıkhava Sineması

16 Ağustos 2012 Perşembe

Çimlerin üstünde, puflar, minderler ve armutlarda“Sümelanın Şifresi Temel” filmini izlemenin keyfi, Bayram Tatili boyunca, 17-21 Ağustos günleri arasında her akşam Forum İstanbul’da

en-renkli-bayram-eglencesi-forum-istanbul-acikhava-sinemasi

2011 yılının en çok konuşulan komedi filmlerinden olan ve vizyonda olduğu dönemde Türk seyircisi tarafından büyük ilgi gören Sümelanın Şifresi Temel, 17-21 Ağustos günleri arasında, her akşam saat 21.15’te Forum İstanbul Açıkhava Sineması’nda izlenebilecek. Alper Kul, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Ruhi Sarı, Zafer Ergin gibi isimlerin başrollerini üstlendiği film, Trabzon’un doğal güzelliklerini de gözler önüne seriyor.

Forum İstanbul, tüm ziyaretçilerini bu keyifli etkinliğe bekliyor. Bu etkinlik yapılması gereken tek şeyse Forum İstanbul’daki mağazalardan 25 TL’lik alışveriş yapmak. Ramazan Kampanyası çerçevesinde, Forum İstanbul'daki mağazalardan 25 TL’lik alışveriş yapan herkese sinema davetiyesi hediye edilecek.

Sinema davetiyeleri Ramazan Kampanya noktasından temin edilebilir. Açıkhava Sineması’nın oturma kapasitesi puf ve minderlerle sınırlıdır. Oturma kapasitesinin tükenmesi durumunda film, çimler üzerinde de izlenebilir.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri