Eski ramazan tadı Forum Trabzon’da

16 Temmuz 2013 Salı

Fasıldan tiyatro oyunlarına, yazlık sinemada nostaljik Türk filmi gösterimlerinden macuncu, baloncunun gezdiği Ramazan Sokağı’na kadar eski günleri yaşatan etkinlikler, 12 Temmuz-7 Ağustos günleri arasında Forum Trabzon’da

eski-ramazan-tadi-forum-trabzonda

Karadeniz Bölgesi’nin alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, ramazan ayına özel hazırladığı renkli ve eğlenceli etkinlikleriyle özlenen eski ramazanları yeniden yaşatıyor. Forum Trabzon AVM, 12 Temmuz-7 Ağustos günleri arasında her akşam 21.00-23.00 saatleri arasında fasıl dinletileri, tiyatro oyunları, nostaljik Türk filmlerinin gösterileceği yazlık sinema gibi farklı etkinliklerle ziyaretçilerini bekliyor.

Ayrıca Yetenek Sizsiniz yarışmasında ikinci olan ve 2011 yılında ‘Dünyanın en iyi extreme illüzyonisti’ ödülüne layık görülen Aref Ghafouri de ramazan etkinlikleri kapsamında Forum Trabzon’a gidiyor. Aref 24 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.00’de doğanın sınırlarını zorlayan gösterisi  ‘TheOthers Extreme’i ziyaretçilere sunacak.

Bunun yanı sıra ramazan etkinlikleri kapsamında Forum Trabzon’da mehter konserleri de düzenlenecek. 18 Temmuz ve 1 Ağustos günleri arasında gerçekleşecek mehter konseriyle ziyaretçiler, dünyanın en eski bandolarından olan Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu’nu dinleme fırsatı yakalayacak.

Forum Trabzon’da ayrıca macuncudan mısırcıya, baloncudan hediyelik eşyalara ve minik bir kafeye kadar ramazan ruhunu yansıtan detayların yer aldığı ramazan sokağı da 12 Temmuz-7 Ağustos günlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri