Forum Bornova’da soprano heyecanı yaşanacak

29 Haziran 2015 Pazartesi

Dünyada ‘ikiz sopranolar’ olarak ün yapan Didem ve Sinem Balık, Forum Bornova’da verecekleri konserle izleyenlere farklı bir gün yaşatacak. Ardından Forum Bornova D&R’da hayranları için albümlerini imzalayacak

forum-bornovada-soprano-heyecani-yasanacak

İzmir ve çevre illerin cazibe merkezi Forum Bornova ve D&R, 3 Temmuz Cuma günü dünyaca ünlü ‘Opera İkizleri’ Didem ve Sinem Balık konserine ev sahipliği yapıyor.

Bugüne kadar uluslararası birçok festivalde sahne alan ve çeşitli ödüllere değer bulunan ‘ikiz sopranolar’, verecekleri konserle kulakların pasını silecek. Forum Bornova’da saat 17.00’de başlayacak ve bir saat sürecek canlı performansın ardından Didem ve Sinem Balık,  “Aşk ve Tango” adlı albümlerini hayranları için imzalayacak.

“En iyi Klasik Müzik Sanatçısı Ödülü”ne sahipler
Dünyanın birçok ülkesinde konser veren ve muhteşem sahne gösterileriyle göz dolduran Didem ve Sinem Balık, 1998 yılı sonlarında, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda kariyerlerine başladı. 7 dildeki repertuvar çeşitliliğiyle birçok uluslararası festivale katılan müzisyenler, Brüksel Uluslararası Gümüş At Sinema ve Müzik Ödülleri’nde ‘En İyi Klasik Müzik Sanatçısı Ödülü’nün de sahibi oldu.

Keyifli konserle yaza hızlı bir başlangıç yapan Forum Bornova, yaz boyunca keyifli etkinlikler ve indirimlerle şenlik ortamı sunacak. Forum Bornova’ya gelenler hem alışverişin tadını çıkaracak hem de eğlenceyi doruklarında yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri