Forum Bornova’ya maNga’yı ağırlayacak

27 Haziran 2013 Perşembe

Türkiye’nin sevilen müzik gruplarından maNga, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesinin finalinde konser vermek ve projenin İzmir ayağının birincisini açıklamak üzere 30 Haziran’da Forum Bornova’ya gidecek

forum-bornovaya-mangayi-agirlayacak

maNga, yaz boyunca Türkiye’nin dört bir yanındaki Forum Alışveriş Merkezleri’nde devam edecek ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında Forum Bornova ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 30 Haziran Pazar günü saat 19.30’da Forum Bornova’da gerçekleşecek konserde hayranlarıyla buluşacak olan maNga, en sevilen şarkılarını seslendirerek İzmirlilere unutulmaz saatler yaşatacak.

‘İşte Şimdi Sahne Senin’ birincisini maNga açıklayacak
Forum Bornova’da 9 gün süreyle kurulan özel stüdyoya gelerek profesyonel bir tonmayster eşliğinde performanslarını kaydettirecek olan ziyaretçiler arasından usta müzisyen ve aranjör İskender Paydaş’ın seçtiği İzmir’in sesi, maNga tarafından konser sırasında açıklanacak.

‘İşte Şimdi Sahne Senin’ birincisi, aynı sahneyi paylaşacağı maNga ile binlerce hayranının önünde düet yapacak. Sonrasında ise maNga, Forum Bornova ziyaretçilerine muhteşem bir konser verecek. Üstelik 19-27 Haziran günleri arasında Forum Bornova Facebook sayfasındaki uygulamaya katılanlar arasından belirlenecek 10 kişi konser öncesinde maNga ile buluşma fırsatı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri