Forum Trabzon’da okul alışverişi uçuruyor

19 Eylül 2014 Cuma

Forum Trabzon’da okul alışverişi, birçok sürpriz hediyenin yanı sıra Boeing 737 uçuş simülasyonu için bilet de kazandırıyor

forum-trabzonda-okul-alisverisi-ucuruyor

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, ‘Okula Dönüş’ günlerini sürpriz bir kampanyayla renklendiriyor.

28 Eylül’e kadar sürecek kampanyada, aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Trabzon ziyaretçileri, çeşitli sürpriz hediyeler kazanma şansı elde edecek.

En fazla 2 adet fiş ya da faturada 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Danışma Masasında bulunan çekiliş kutusundaki kartlardan birini çekmeye hak kazanacak. Anında kazan kartıyla tablet bilgisayardan bisiklete, okul araç ve gereçlerinden uçuş simülasyon biletine kadar birbirinden değerli ve eğlenceli hediyelerin sahibi olma fırsatı yakalayacak.

Boeing 737 uçuşa hazır
Kampanyanın en dikkat çekici hediyelerinden biri, ‘uçuş simülasyonu’ için verilecek bilet olacak. Bu hediyeyi kazanan ziyaretçiler, 3 Ekim’e kadar Fener Meydanı’nda kurulacak ‘Boeing 737 simülatörü’nde profesyonel ekip desteğiyle gerçek uçuş deneyimi yaşayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri