Forum Trabzon’dan Anneler Günü’ne özel yarışma

08 Mayıs 2013 Çarşamba

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Forum Trabzon, Anneler Günü’ne özel mis gibi anne kurabiyesi kokulu bir etkinliğe ev sahipliği yapacak

forum-trabzondan-anneler-gunune-ozel-yarisma

Trabzon’un dünyaca meşhur tereyağını, ununu, yemeklere kendine has lezzet katan suyunu birleştirerek Türkiye’nin en lezzetli kurabiyelerini pişirecek olan Trabzonlu anneler, hem maharetlerini yarıştıracak hem de keyifli saatler yaşayacak.

12 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek finalde, 10 Mayıs tarihine kadar Forum Trabzon web sayfasına girerek, iletişim bölümüne   (www.forumtrabzon.com/iletisim/)  ve  info@forumtrabzon.com  adresine gönderecekleri veya Forum Trabzon AVM Danışma masasına bırakacakları kurabiye tarifleri arasından ünlü yemek yazarı Ayşe Tüter’in seçtiği 20 tarifin sahibi davet edilecek.

Final günü, seçilen 20 başarılı tarifin sahibi yarışacak ve lezzetli kurabiyeler, TV programlarının vazgeçilmez aşçısı, ünlü yemek yazarı Ayşe Tüter’in başkanlığını yaptığı jüri tarafından değerlendirilecek ve ilk 3 yarışmacıya sürpriz hediyeler verilecek. Yarışmanın sunuculuğunu ise ekranların sevilen yüzü Sena Keçeli yapacak. Final gününde ayrıca küçük bir de yarışma düzenlenecek; verilen malzemelerle en kısa sürede kurabiye yapabilen anneler sürpriz hediyelerin sahibi olacaklar.

Ayşe Tüter, annesinin özel tarifini Forum Trabzon ziyaretçileriyle paylaşacak
Televizyonda yaptığı programlar ve kitaplarıyla tadı damaklardan silinmeyen lezzetler yaratan Ayşe Tüter, çok özel bir sırrını da Forum Trabzon ziyaretçileriyle paylaşacak. Tüter, annesinden kalan ve sır gibi sakladığı en özel tarifini ilk kez bu yarışma aracılığıyla Trabzonlu annelerle paylaşacak.
Forum Trabzon tüm Trabzonlu anneleri, Kurabiye Yarışması ile maharetlerini göstermeye, tüm kurabiye sever Trabzonluları da etkinliği izlemeye ve kurabiyelerin tadına bakmaya davet ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri