Forum Trabzon’dan renkli etkinlik

07 Ocak 2014 Salı

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi, yeni yılın ilk günlerinde çocuklara özel renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı

forum-trabzondan-renkli-etkinlik

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi, geçtiğimiz günlerde çocuklara özel renkli bir etkinlik gerçekleştirdi. Mavişehir Anaokulu öğrencileri ve tüm Forum Trabzon AVM ziyaretçisi minikler, boya ve oyun hamurlarıyla hayal dünyalarını yansıtan çalışmalar yaptı.

Mavişehir Anaokulu öğrencileri ve Forum Trabzon’un 3-6 yaşları arasındaki tüm minik ziyaretçileri, çeşitli resim ve hamur çalışmalarıyla hayal dünyalarını yansıtan birbirinden güzel eserler yarattı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Meher Bayramov ve öğrencileri ile Panki Çocuk Tiyatrosu işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinlik kapsamında çocukların yaptıkları çalışmalar, şövalelerde ve panolarda tüm ziyaretçilere sergilendi. Çocukların aileleriyle birlikte dolaştığı sergi, ziyaretçilerden de büyük ilgi gördü.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri