Galatasaraylı futbolcular Kentplaza’daydı

01 Nisan 2014 Salı

Futbol dünyasının saygın kulüplerinden Galatasaray’ın yıldız oyuncuları, imza günü etkinliği için Konya Kentplaza AVM’ye gitti

galatasarayli-futbolcular-kentplazadaydi

Konyalı futbol tutkunlarını ünlü futbolcularla buluşturan etkinlik, geçtiğimiz günlerde Kentplaza AVM içerisindeki Galatasaray Store’da gerçekleştirildi. Galatasaray’ın kalecisi Aykut Erçetin ve Lucas Ontivero’nun katıldığı imza gününde futbolcular, hayranlarıyla bol bol sohbet edip birlikte fotoğraf da çektirdi.

Sempatik tavırlarıyla, Konyalıların hayranlığını bir kez daha kazanan genç oyuncular da Konya’da olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ve kendilerine gösterilen ilgiden dolayı duygulandıklarını ifade etti.

Avm Mfi Partners tarafından yönetimi yapılan Konya Kentplaza AVM, açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği renkli etkinliklerle Konyalılar’ın yaşamına heyecan katmaya önümüzdeki günlerde de devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri