Gece gündüz ramazan eğlencesi Vialand’de

26 Haziran 2015 Cuma

Vialand, ramazanı bol indirimli, bol fırsatlı ve bereketli kampanyalarla karşılıyor

gece-gunduz-ramazan-eglencesi-vialandde

Vialand Alışveriş Merkezi, bu yıl ramazanı bol çeşitli mağaza karması, indirim fırsatları ve kampanyalarla karşılıyor. Farklı damak lezzetleri sunan zengin restoran, cafelerde Tema Park manzarası eşliğinde iftar açabilir, iftar sonrası Vialand Alışveriş Caddeleri’nde yer alan mağazaların sunduğu cazip indirim kampanyalarından faydalanarak dolu dolu alışveriş yapabilir veya saat 24.00’a kadar açık olacak Vialand Tema Park’da ailece, sınırsız eğlenceyi yaşayabilirsiniz.

Vialand Tema Park içerisinde yer alan İstanbul Sokağı’nda fasıl eşliğinde eğlenceli iftar geceleri sunuluyor. Ramazan süresince saat 20.15 – 24.00 arasında Tema Park’a giriş bileti ve iftar yemeği paketi dâhil 99 TL özel fiyatla ailece iftar keyfi yaşatacak.  Eski İstanbul Sokağı’nda Fasıl eşliğinde iftar keyfi ve sınırsız Tema Park eğlencesinin yanı sıra ücretsiz Hat ve Ebru eğitimi de alınabiliyor. Vialand Tema Park Eski İstanbul Sokağı İftür Mönüsü’nde zengin iftariyelik tabağı, günün çorbası, ara sıcak, ana yemek, salata, tatlı ve içecek bulunuyor. Hem doyurucu, hem eğlendiren hem de ücretsiz Hat ve Ebru eğitimi ile ramazan gecelerine farklı renkler katan Vialand Tema Park, ramazanın eğlenceli seçimi olacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri