Geleneksel ramazan, Antalya Migros’da

22 Temmuz 2013 Pazartesi

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi birbirinden farklı eğlenceleri ve programları ile ziyaretçilerini bekliyor

geleneksel-ramazan-antalya-migrosda

Antalya Migros Alışveriş Merkezi geçtiğimiz günlerde Hacivat–Karagöz ve illüzyon gösterileri ile ramazan ayına merhaba diyerek, ramazan ayı boyunca her cuma, cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilecek olan ney dinletisi, semazen, ramazan tiplemeleri gibi geleneksel ramazan eğlencesi etkinliklerine ziyaretçilerini davet ediyor.

Etkinlikler iftardan önce başlarken, iftardan sonra merkez içerisinde kurulan Ramazan Kahvesi standında, her akşam gerçekleştirilen canlı müzik eşliğinde fasıl dinletileri tüm ziyaretçilerin katılımını bekliyor.

Bunun yanı sıra ramazan ayı boyunca Migros Alışveriş Merkezini iftardan önce ziyarete gelen herkese iftarlık hurma ikramı da sunuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri