Ankaralılar Gordion’da Gripin’le buluştu

26 Kasım 2012 Pazartesi

Dün Gordion Alışveriş Merkezi’nde sahne alan Gripin, ziyaretçilere keyifli saatler yaşattı

ankaralilar-gordionda-gripinle-bulustu

Gordion Alışveriş Merkezi, Power Grup iştiraki olan Cube Events ile Ankaralı gençler için dinamik bir festival hazırladı. 23 Kasım – 21 Aralık günleri arasında Gordion Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen gençlik festivalinde hayranlarıyla buluşan Gripin, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Alışveriş merkezine giden tüm ziyaretçiler Gripin’le keyifli saatler geçirdi. Ziyaretçilerin merak ettikleri tüm soruların cevabı, Gripin grubunun üyeleri tarafından cevap buldu. Söyleşinin ardından Gripin hayranları imza gününe katılarak, bu önemli anlarını ölümsüzleştirdi. Etkinliğin sona ermesiyle festivale katılan 3 şanslı Gripin hayranı ise Gripin üyeleri ile tanışma fırsatı yakaladı. Gripin grubunun üyeleri, hayranları ile sohbet eşliğinde birlikte yemek yiyerek, 3 hayranının hayallerini gerçekleştirmiş oldu.

21 Aralık’a kadar devam edecek olan Gordion Gençlik Festivali’nde 2 Aralık’ta Emre Aydın, 8 Aralık’ta Manga, 16 Aralık’ta Kolpa hayranlarıyla bir araya gelecek. Sevdikleri sanatçılar ile söyleşi yapmak ve onlarla birebir tanışmak isteyen herkes bu etkinliklere davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri