Bayram hediyeniz Ankara Optimum’dan

18 Ekim 2012 Perşembe

Ankara Optimum Outlet, bu bayram da ziyaretçilerine sürpriz hediyeler sunuyor. Aynı gün içinde Ankara Optimum’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club Kart sahibi olan Ankaralılar, bayram öncesinde ayrı bir bayram mutluluğu yaşayacak

bayram-hediyeniz-ankara-optimumdan

Bayram alışverişi için Ankara Optimum Outlet’i tercih eden ve 19-24 Ekim günleri arasında Ankara Optimum Outlet’te yer alan mağazalardan aynı gün içinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club Kart sahipleri sürpriz hediyelerden birini kazanma fırsatı yakalayacak.

Ankara Optimum Outlet’in sunduğu bu hediye fırsatının en büyük sürprizi ise Altınbaş yüzük kazanma şansı olacak. 19-24 Ekim günleri arasında gerçekleşecek olan kampanyada en yüksek tutarda alışveriş yapan Optimum Club Kart sahibine Altınbaş yüzük hediye edilecek.

Ziyaretçiler, danışmada fiş-fatura ibrazı ile kayıt yaptırdıktan sonra kampanyaya katılmış olacaklar ve kazana kişi kampanya bitiminden sonraki gün açıklanacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri