Fettah Can, Gordion Gençlik Festivali’nde gençlerle buluştu

27 Mayıs 2013 Pazartesi

Gordion, 18 Mayıs - 9 Haziran günleri arasında ikincisini düzenlediği “Gordion Gençlik Festivali” kapsamında 25 Mayıs Cumartesi günü ünlü söz yazarı ve müzisyen Fettah Can’ı Ankaralı gençlerle buluşturdu

fettah-can-gordion-genclik-festivalinde-genclerle-bulustu

18 Mayıs’ta başlayan “Gordion Gençlik Festivali”; birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya 9 Haziran’a kadar hız kesmeden devam ediyor. İkincisi gerçekleştirilen “Gordion Gençlik Festivali” kapsamında 25 Mayıs Cumartesi günü ünlü söz yazarı ve müzisyen Fettah Can, Ankaralı genç sevenleriyle bir araya geldi.

Fettah Can, Gordion Alışveriş Merkezi’nin içerisindeki yaşam alanında, samimi bir ortamda, popüler şarkılarını sevenleriyle bir ağızdan akustik performansıyla seslendirdikten sonra imza gününe geçildi. Sevilen sanatçı, uzun bir kuyruk oluşturan hayranlarına imza günü kapsamında ücretsiz dağıtılan albümünü imzaladı ve genç sevenleriyle fotoğraflar çektirdi.

18 Mayıs - 9 Haziran günleri arasında Fettah Can’ın yanı sıra pek çok ünlü ismin katılacağı “Gordion Gençlik Festivali”ne; tüm genç ve kendini genç hisseden her yaştan Ankaralı davetli olacak. Festivalin önümüzdeki hafta sonundaki ünlü konuklarıysa Grup 84 ve Hande Yener olacak. Festival boyunca ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilen söyleşi ve imza günlerinin yanında eğlence, yarışma ve adrenalin de Gordion’da olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri