Forum Çamlık sömestr tatilini uçarak geçirecek

23 Ocak 2015 Cuma

Forum Çamlık, bu sömestr tatilinde, pilot olma hayalleri kuran herkesin hayallerini gerçekleştiriyor, Boeing 737 uçağında gerçeğe yakın bir uçuş deneyimi yaşama fırsatı sunuyor

forum-camlik-somestr-tatilini-ucarak-gecirecek

Sunduğu ayrıcalıklı alışveriş ortamı ve yıl boyunca süren etkinleriyle Denizlililerin buluşma noktası olan Forum Çamlık, 23 Ocak-8 Şubat günleri arasında ziyaretçilerine ‘Boeing 737’ uçağında gerçeğe yakın bir uçuş deneyimi yaşama fırsatı sunacak.

Forum Çamlık’ta gerçekleştirilecek etkinlik, profesyonel uçuş deneyimine en yakın deneyim olarak nitelendiriliyor. Gerçek zamanlı ve teknik aksamlı simülasyon programı, profesyonel pilotluk eğitiminde de kullanılan teknolojiyi içeriyor.

Forum Çamlık’ta alışveriş yaparak uçuş simülasyonu için bilet kazanan herkes, kısa ve orta mesafeler için tasarlanmış en ünlü uluslararası yolcu uçaklarından olan Boeing 737’de ilk pilotluk deneyimini yaşayacak.

Forum Çamlık’ın zemin katında kurulan simülasyon platformunda gerçekleşecek etkinliğe katılmak için, tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yaparak fişiyle birlikte danışma masasına uğramak yeterli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri