Forum Kayseri çocuklara mutluluk dağıtıyor

19 Şubat 2014 Çarşamba

Forum Kayseri, zor şartlarda okullarda eğitim gören çocuklar için kitap ve oyuncak toplama kampanyası düzenliyor. Bağışlanacak kitap ve oyuncaklarla bu anlamlı kampanyaya destek vermeye çağırıyor

forum-kayseri-cocuklara-mutluluk-dagitiyor

Forum Kayseri, zor şartlarda eğitim gören çocukları sevindirmek amacıyla kitap ve oyuncak toplama kampanyası başlattı. 15 Şubat – 30 Nisan günleriarasında Forum Kayseri’de hazırlanan kumbaraya bağışlayacağınız her kitap ve oyuncakla siz de bir çocuğun yüzünü güldürebilirsiniz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı gönüllülerinin işbirliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında, 15 Şubat Cumartesi günü okumanın önemine dikkat çekmek amacıyla ‘‘Benimle 5 dakika kitap okur musun?’’ etkinliği düzenlendi.

Forum Kayseri’de yıl içerisinde düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek kitap ve oyuncak bağışı kampanyasıyla, Kayseri’de farklı okullarda eğitim gören çocuklara destek sağlanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri