Forum Kayseri Fashion Week'e hazır

25 Eylül 2014 Perşembe

Forum Kayseri, Türkiye genelinde bu yıl 5’incisi düzenlenen Forum Fashion Week etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Forum Fashion Week, ünlülerin katıldığı defileler ve sohbetlere, indirimle dolu Alışveriş Geceleri’ne ve sürpriz bir çekiliş kampanyasına sahne olacak

forum-kayseri-fashion-weeke-hazir

Bu yıl 5’inci kez düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Kayseri’de ünlü isimlerin katılacağı söyleşiler, sürpriz çekiliş kampanyası ve indirimlerle dopdolu alışveriş keyfiyle, 26-28 Eylül arasında moda fırtınası estirecek.

Kayseri ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri’nin ilk özel konuğu, ünlü top model Tülin Şahin olacak. 27 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da Tülin Şahin ile birlikte başarılı mankenler Sema Şimşek, Çağıl Özkul ve Melis Tuğba Türk, ünlü markaların kreasyonlarını sergilemek üzere Forum Kayseri’de podyuma çıkacak. Defile sonrası ünlü top model Tülin Şahin sevenleriyle bir araya gelerek imza dağıtacak.

Ekranlardan ve özel moda organizasyonlarından tanıdığımız ünlü koreograf Uğurkan Erez ile başarılı manken ve 2002 Türkiye Best Model ikincisi antropoloji doktoralı Ebru Güzel’in katılacağı moda sohbeti, 28 Eylül Pazar günü saat 16.30'da Forum Kayseri’de gerçekleşecek. Moda ve stil üzerine yoğunlaşacak sohbette Uğurkan Erez ve Ebru Güzel, stil ipuçları verecek, sezon modasına ve trendlerine dair önerilerde bulunacak.

Alışveriş keyfi geceye kadar uzuyor
Forum Kayseri’de 26-28 Eylül günlerinde gerçekleşecek olan Forum Fashion Week kapsamında, 3 gün boyunca moda severlerin büyük ilgisini çekecek indirimler ve sürprizlere sahne olacak ‘Alışveriş Geceleri’ düzenlenecek. Forum Fashion Week boyunca, Forum Kayseri’yi ziyaret eden moda severler hem keyifli saatler geçirecek hem de indirimli alışveriş keyfi yaşayacak.

Forum Kayseri Milano’ya götürecek
Forum Kayseri, Forum Fashion Week ile moda fırtınası estirirken, çekiliş kampanyasıyla bir şanslı çifte de Avrupa’nın moda başkentlerinden Milano’ya seyahat hediye edecek. 22 Eylül-12 Ekim günlerinde Forum Kayseri’de toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, çekiliş sonunda eşi ya da bir arkadaşıyla birlikte Avrupa’ya seyahat fırsatı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri