Forum Kayseri Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak

13 Şubat 2013 Çarşamba

Forum Kayseri’de dünyaca ünlü gitarist Cristina Sandsengen ve klarnet ustası Miray’ın müzik dinletisi ile çiftler romantik dakikalar yaşarken, “Aşk Her şeye Değer” isimli yarışma ile 5 yıldızlı otelde tatil yapma şansı yakalayacak

forum-kayseri-sevgililer-gununu-unutulmaz-kilacak

Forum Kayseri, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. Çiftlerin bu özel günde romantik ve eğlenceli dakikalar geçirmelerini amaçlayan Forum Kayseri, ev sahipliği yapacağı üç farklı etkinlikle heyecanı doruğa taşıyor.


Kazanan çifte 5 yıldızlı tatil
Forum Kayseri, 14 Şubat’ta eğlenceli ve keyifli bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. “Aşk Her şeye Değer” isimli yarışma kapsamında çiftleri zorlu bir sınav bekliyor. Yarışmacılar kendilerine verilen ipuçlarının izini sürecek. Her ipucu, büyük ödül sorusuna bir adım yaklaşmayı sağlayacak. Tüm verileri toplayarak sahneye çıkan katılımcılar kendilerine yöneltilen soruya doğru yanıt verdiğinde sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Yarışmayı en kısa sürede tamamlayan çift ise 5 yıldızlı otelde 4 gün 5 gece tatil yapma hakkı kazanacak.

Müziğin devleri Forum Kayseri’de çiftler için çalacak
Belçikalı Klasik Gitar sanatçısı Cristina Sandsengen ve İstanbul Klarnet Orkestrası’ndan klarnet ustası Miray, yeteneklerini Forum Kayseri ziyaretçileri için sergileyecek. Çiftlere unutulmaz dakikalar yaşatacak sanatçılar, onları romantik bir müzik yolculuğuna çıkaracak.

“10 Dilde Aşk” Forum Kayseri’de
“10 Dilde Aşk” temalı Greenbox Eğlence Stüdyosu’nda çiftler, seyyah olup dünyayı dolaşacak. Çiftlerin görüntüleri kaydedilerek, kendilerine hediye edilecek. Sevgililer Günü’nde eğlenceli bir gün geçirmek isteyen tüm çiftler Forum Kayseri’ye davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri