Forum Kayseri’den Mercedes kazanma şansı

01 Nisan 2014 Salı

Forum Kayseri’den göz kamaştıran bir otomobil kazanmak için şansınız hala sürüyor. 6 Nisan’a kadar Forum Kayseri’den 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılanlar, Mercedes CLA 200 AMG kazanma şansı yakalıyor

forum-kayseriden-mercedes-kazanma-sansi

Forum Kayseri’nin bir ziyaretçisine otomobil kazandırmak için başlattığı heyecan dolu kampanyada geri sayım başladı. Forum Kayseri’den 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılma hakkı kazanan bir şanslı ziyaretçi, göz kamaştıran bir Mercedes CLA 200 AMG’nin sahibi olacak.

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken; 6 Nisan’a kadar Forum Kayseri’den yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş fişinizle birlikte kampanya standına gelerek şifrenizi almak. Şifrenizi, ad, soyadı ve adres bilgilerinizle birlikte 5899’a kısa mesaj göndererek ya da www.facebook.com/ForumKayseriAlişverişMerkezi sayfasındaki ilgili alanı doldurarak çekiliş için kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üstelik her yeni 100 TL’lik alışverişiniz için yeni bir şifre alabilir; çekiliş şansınızı artırarak hayallerinizin otomobiline bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Mercedes CLA 200 AMG kazanan talihli isim, 19 Nisan Cumartesi günü Forum Kayseri’de yapılacak çekiliş ile belli olacak ve muhteşem otomobiline kavuşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri