Hababam Sınıfı ve Türkan Şoray, Malatya Park’ta

08 Kasım 2012 Perşembe

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yarın Türkan Şoray ve Hababam Sınıfı oyuncularını Minder Sohbetleri’nde ağırlayacak

hababam-sinifi-ve-turkan-soray-malatya-parkta

3’üncü Malatya Uluslararası Film Festivali’nin etkinlik sponsoru olan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yarın 9 Kasım Türkan Şoray ve Hababam Sınıfı oyuncuları Halit Akçatepe, Dilaver Gür, Ercan Gezmiş, Teoman Ayık, Ahmet Arıman, Ergun Sözen, Cafer Dere, Tuncay Akça, Tayfun Akalın, Dinçay Çetindamar, Mehmet Çatay, Kazanfer Şener, Ümit Doğru ve Faruk Şavlı’yı Minder Sohbetleri’nde ağırlayacak.

Saat 13.30’da Malatya Park’ta Minder Sohbetleri’nde sevenleriyle buluşacak olan Türkan Sultan onların sorularını cevaplandıracak.

Hababam Sınıfı’nın Malatyalı üyesi Dilaver Gür’ün kişisel arşivinden gün ışığına çıkacak Hababam Sınıfı fotoğraflarından ve afişlerinden oluşan “Hababam Sınıfı Malatya’da” başlıklı serginin açılışı ise Malatya Park AVM’de yarın Cuma günü saat 14.30’da Malatya Valisi Vasip Şahin’in ve Hababam Sınıfı üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Açılışın ardından Hababam Sınıfı üyeleri Malatya Park AVM’de gerçekleşecek “Minder Sohbetleri” ile Malatyalılarla buluşacak.

Ayrıca Malatya Park’ta eski sinema afişleri, sinema dergi kapakları, karikatür sergileri ziyaretçilerini 9-15 Kasım günleri arasında ağırlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri