İsmail Baki Kayseri’yi güldürdü

17 Temmuz 2014 Perşembe

Taklitleriyle ünlü komedyen İsmail Baki, geleneksel ramazan etkinlikleri kapsamında Forum Kayseri’de gösterisini gerçekleştirdi

ismail-baki-kayseriyi-guldurdu

Kayseri ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri, ramazan ayı boyunca ziyaretçilerini dolu dolu etkinliklerle ağırlamaya devam ediyor.

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Forum Kayseri’ye gelen olan İsmail Baki Tuncer, geçtiğimiz günlerde sevilen skeç ve tiplemelerinden oluşan şovunu Forum Kayseri ziyaretçileri için sergiledi. Gösteri boyunca bir çok ünlüyü gerçeğini aratmayacak biçimde taklit ederek sevenlerini şaşırtan İsmail Baki, anlattığı komik hikayelerle de herkesi kahkahaya boğdu.

Ayrıca Forum Kayseri, 19 Temmuz Cumartesi günü Alaturka grubunu misafir etmeye hazırlanıyor. Türk Sanat Müziği eserlerini batı enstrümanlarıyla birlikte farklı bir tarzda yorumlayan grup, iftar öncesi ve sonrası ziyaretçilere müzik ziyafeti verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri