‘İşte Şimdi Sahne Senin’ Forum Çamlık birincisi Anıl Demirci

30 Temmuz 2013 Salı

Başarılı müzik gruplarından maNga, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında Forum Çamlık’taydı. maNga hem Forum Çamlık’ın birincisini açıkladı hem de hayranlarıyla bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi

iste-simdi-sahne-senin-forum-camlik-birincisi-anil-demirci

Forum Alışveriş Merkezleri’nin gerçekleştirdiği ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesinin Forum Çamlık ayağında Anıl Demirci birinci oldu. Forum Çamlık’ta kurulan özel stüdyoda 9 gün boyunca profesyonel bir tonmayster eşliğinde performanslarını kaydettiren yetenekler arasından birinciyi, usta müzisyen ve aranjör İskender Paydaş’ın başkanı olduğu bir jüri belirledi. 

Birinci, önceki gün (28 Temmuz) Forum Çamlık’ta düzenlenen etkinlikte maNga tarafından açıklandı. Saatler öncesinden etkinlik alanına gelen maNga hayranları, sabırsızlıkla grup üyelerinin gelmesini bekledi. maNga’nın gelişini coşkuyla karşılayan kalabalık, sevgisini alkışlarla gösterdi. maNga, Forum Çamlık birincisi Anıl Demirci’yi alkışlar eşliğinde anons etti. Büyük heyecan yaşayan Demirci, yüzlerce kişi içinden seçilerek Denizli’nin birincisi olmanın mutluluğunu, maNga ve yüzlerce hayranıyla birlikte yaşadı.

maNga daha sonra, Facebook sayfasındaki uygulamayla belirlenen 20 hayranıyla bir araya geldi. Forum Çamlık Facebook sayfasındaki uygulamada yer alan maNga hakkındaki soruların tümüne doğru yanıt veren maNga hayranları, grup üyeleriyle birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. maNga, hayranlarının yönelttiği soruları da cevapladı. Grup üyeleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektiren konuklar, imza alarak bu özel günü ölümsüzleştirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri