Metroport'tan Çocuklara Davet

15 Nisan 2010 Perşembe

Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkilikleri kapsamında üç gün üst üste çocuklarla şenleniyor.

metroporttan-cocuklara-davet
23 Nisan 2010 Cuma günü, Çöpadam Resim Atölyesi öğretmenleri organizasyonunda Resim Yapma Şenliği tüm çocukları bekliyor. Yunuslar ve Deniz konulu resimlerin yapılacağı etkinlikte, çocuklar boylarından büyük tuvallere hayallerini resmedecekler. Bayram sevinci ertesi günde de yaşanıyor ve dev tuvallerin yanı sıra sevgili çocukları bir sürpriz daha bekliyor. MetroPort Çocuk Tiyatrosu, 24 Nisan Cumartesi günü seyircisi ile tekrar buluşuyor.Ah Bir büyük olsam tiyatro oyunu, çocuklar için MetroPort AVMye geliyor. MetroPort Çocuk Tiyatrosu bu kez yepyeni bir oyunla seyircisinin çıkıyor. 5 Taş Çocuk Tiyatrosunun oyuncuları tarafından 24 Nisan Cumartesi günü saat 15.00da etkinlik alanında sahne alacak. Üçüncü günün özel etkinliği Kapla Sihirli Tahtalar ise 25 Nisan Pazar günü MetroPort AVMde sunulacak.Kapla Türkiye Grubunun sihirli tahtalar etkinliği ile çocuklar bir araya gelecek, hem eğlenecek hem becerilerini geliştirecek. Çocuklar dışında yetişkinlerinde büyük ilgi gösterdiği aktivite saat 14.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Yapması kadar yıkması da zevkli olan tahtalar bir araya gelince, ortaya çıkan sihir herkesi sarıyor. Farkına bile varmadan herkes eğlenceli ve eğitici bu oyuna katılıyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri