Meydan Merter ünlü isimleri ağırladı

15 Temmuz 2014 Salı

Meydan Merter AVM’de “Sunay Akın ile Mahya Işıkları ” ve “Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Ramazan Sohbetleri” yoğun ilgi ve büyük katılımla gerçekleşti

meydan-merter-unlu-isimleri-agirladi

Usta şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın, geçtiğimiz günlerde farklı anlatım tarzıyla eski zamanların ramazan öykülerini Meydan Merter AVM ziyaretçileriyle paylaştı. Oldukça yoğun ilgi ve katılımın olduğu “Sunay Akın ile Mahya Işıkları Söyleşisi” çerçevesinde Akın, dinleyicileriyle buluşarak eski ramazanları anlattı. Ayrıca söyleşi sonrasında Akın, sevenleriyle sohbet ederek kitaplarını imzaladı.

Bunun yanında keyifli ve aydınlatıcı ramazan sohbetlerinin değerli konuğu Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’da Meydan Merter AVM ziyaretçileriyle buluştu. İftar sonrasında son derece keyifli ve güzel bir söyleşi gerçekleşti.

Meydan Merter AVM’de önümüzdeki hafta sonu da etkinlikler devam edecek. Orta Oyunu ve Renkli Çocuk Etkinlikleri, 19 Temmuz günü saat 15.00’te Meydan Merter ziyaretçileriyle buluşacak.

Ayrıca, TV ve Show dünyasının sevilen ve beğenilen ikilisi Süheyl ve Behzat Uygur Kardeşler
19 - 26 Temmuz akşamları saat 22.00’de sevenleriyle bir araya gelecek. Birbirinden güzel ve eğlenceli yarışmalar, Meydan Merter AVM ziyaretçilerini bekliyor.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya “Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ve Sunay Akın ile ramazan Söyleşilerimiz çok büyük ilgi ve katılımla gerçekleşti. İki ustanın doyumsuz sohbeti büyük beğeni topladı. Bunun yanında Meydan Merter AVM olarak önümüzdeki hafta da ramazan etkinliklerimiz devam edecek” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri