Hediyeler M1 Konya AVM’de!

07 Ağustos 2017 Pazartesi

M1 Konya AVM yaz alışverişine çıkan ziyaretçilerine birbirinden güzel hediyeler veriyor. 07-20 Ağustos tarihleri arasında M1 Konya AVM’yi ziyaret edenler, yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişe anında hediye kazanacaklar

hediyeler-m1-konya-avmde

Konya’da yıl boyu düzenlediği etkinlikler ve süpriz hediyeli kampanyalarla ziyaretçilerine hem eğlenceli hem de avantajlı alışveriş imkanı sunan M1 Konya AVM, 07-20 Ağustos tarihleri arasında "Topu Şişir, Hediyeyi Götür" kampanyası ile ziyaretçilerini hem eğlendirecek hem de sürpriz hediyeler kazanma şansı sunacak.

 

M1 Konya AVM içerisinde yer alan mağazalardan 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine AVM içerisinde kurulan kampanya alanında top şişirme şansı verilecek. Her topta sürpriz hediyeler kazanma şansı sizi bekliyor.

 

M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz: “Alışverişi kazançlı hale getirme ilkesinden ödün vermiyoruz. Yaz alışverişini zevkli ve kazançlı olarak kutlamak için ‘Topu Şişir Hediyeyi Götür’ kampanyasını başlattık. Ziyaretcilerimize bu kampanya ile harcarken kazanma fırsatı sunuyoruz. Tüm Konyalıları M1 Konya AVM’ye bekliyoruz." dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri