Ivana Sert Forum Bornova’da

25 Eylül 2013 Çarşamba

Forum Bornova, tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde 27-29 Eylül’de eşzamanlı olarak düzenlenecek Forum Fashion Week 2013 kapsamında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor

ivana-sert-forum-bornovada

Forum Bornova’da, Fashion Week kapsamında 28 Eylül günü indirimli alışveriş yapabilecek olan ziyaretçiler, 29 Eylül Pazar günüyse Ivana Sert’le moda ve stil üzerine sohbet gerçekleştirebilecek.

İndirimli alışveriş fırsatları
28 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek ‘Alışveriş Günü’ kapsamında birçok markada Forum Fashion Week’e özel indirimler, fırsat ve kampanyalar, Forum Bornova ziyaretçileriyle buluşuyor. Ayrıca Sonbahar-Kış sezonunun ürünlerine de Forum Fashion Week kapsamında indirimli olarak sahip olunuyor.

Ivana Sert moda konuşuyor
Ivana Sert, 29 Eylül Pazar günü saat 18.00’de Forum Bornova’da ziyaretçilerle sohbet gerçekleştirecek. Moda ve stil üzerine gerçekleşecek sohbette Sert, stil ipuçları ve sezon modasına dair önerilerde bulunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri