İzmir Park’ta bayram havası!

20 Nisan 2017 Perşembe

Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan 1923’de tüm dünya çocuklarına armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İzmir Park’ta farklı etkinliklerle kutlanacak

izmir-parkta-bayram-havasi

İzmir Park Alışveriş Merkezi bu hafta sonu çocuklar için renkli ve farklı bir etkinlik programı hazırladı. 22 Nisan’da “Ahşap Dinazor Yapım Atölyesi”nde buluşacak olan küçük ziyaretçiler hem el becerilerini geliştirme hem de kendi oyuncaklarını yapma şansı yakalayacaklar. 3 seans olarak gerçekleşecek olan etkinliğe 6-12 yaş arasındaki tüm çocuklar katılabilecek. 23 Nisan tarihinde ise bilim dünyasına adım atacak olacak çocuklar, Mad Science’ın “Uç Uç Havalan” ve “Ateş ve Buz” gösterilerinde eğlenirken öğrenecekler, öğrenirken eğlenecekler.

 

Ayrıca, İzmir Park, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Trio Sanat Kursu’nun dans gösterilerine de ev sahipliği yapacak. Pınar Çatkın ve Mariana Dağcı’nın eğitmenliğinde klasik baleden modern danslara kadar birçok türde gösteri yapacak olan çocuklar yeteneklerini sergileyecekler.