Kayseri Park, 23 Nisan’da şenlenecek

22 Nisan 2013 Pazartesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kayseri Park’ta tam 5 gün boyunca kutlanacak. 20-24 Nisan günleri arasında Kayseri Park’ta resim sergisinden dans gösterisine pek çok etkinlik yer alacak. 23 Nisan’da Kayseri Park’ı ziyaret eden miniklere uçurtma hediye edilecek

kayseri-park-23-nisanda-senlenecek

Dünyanın ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde büyük bir coşkuyla kutlanacak. Çocuk Bayramı nedeniyle beş günlük bir etkinlik programı hazırlayan Kayseri Park’ta ilk olarak, 20-21 Nisan günlerinde “81 İlde Türkiye” sergisi açıldı. Sergi, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kayseri Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğiyle hayata geçti. Sergi kapsamında Kayseri’de hizmet veren resim öğretmenlerinden oluşan 81 kişilik bir grup, bir ili seçerek oranın kültürel yapısını hissettirecek resimler yaptı. Öğretmenlerin resimlerinden oluşan sergi Kayseri Park orta alanda yer aldı.

Kayserili miniklerin büyük eserleri
Kayseri Park’taki etkinlikler bununla sınırlı kalmayacak. 20-21 Nisan günlerinde olduğu gbii bugün de (22 Nisan) sinema karşısında bulunan sergi alanında Minik Eller Kreş’in resim ve el işi sergisi düzenlenecek.

Ayrıca yarın (23 Nisan) Kayseri Park’ı ziyaret eden minikleri büyük bir sürpriz bekliyor olacak. Çocuk Bayramı’nda Kayseri Park’a giden tüm minik ziyaretçilere kostümlü maskotlar tarafından Kayseri Park logolu uçurtma hediye edilecek.

Ayrıca yine yarın saat 19.00’da Çerkez Halk Dansları Topluluğu gösterilerini sunacak. Aynı gün, Hunat Hatun Okulu Öğrencileri, Kayseri Park’ta pota show, jimnastik show, kafkas oyunları, müzik dinletisi ve Hacivat-Karagöz oyunu sergileyecek.

23-24 Nisan günlerinde Küçük Ev Kreş Öğrencileri’nin resim ve el işi ürünlerinden oluşan sergi de Kayseri Park’ta görülebilecek. Yine aynı tarihlerde Kayseri Amatör Fotoğrafçılar Derneği’nin ‘çocuk’ konulu fotoğraf sergisi de Kayseri Park’ta ziyarete açılacak.

Gezici müze Kayseri Park’ta
Kayseri Park, 27-28 Nisan günlerinde önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Alışveriş merkezinin ön kısmında Gaziler Vakfı’na ait 1915 Çanakkale Şehitlik Gezici Müzesi konumlandırılacak. Gezici müzede 1915 yılında gerçekleşen Çanakkale Savaşı dönemine ait eserler ve objeler sergilenecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri