M1 Gaziantep alışverişleri ayakları yerden kesecek

31 Ocak 2017 Salı

Ziyaretçilerine özel olarak düzenlediği etkinliklerle dikkat çeken M1 Gaziantep AVM, bu kez alışveriş severlere son model bir otomobil kazandıracak

m1-gaziantep-alisverisleri-ayaklari-yerden-kesecek

M1 Gaziantep AVM’de 11 Kasım 2016 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında alışveriş yapanlar, her 75 TL’lik alışveriş karşılığında otomobil kampanyasında bir çekiliş hakkı kazandı. 6 Şubat’ta noter huzurunda yapılacak çekilişle bir talihliye son model otomobil hediye edilecek.

 

“Kalpten kalbe, bizden size” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, yapılan tüm alışverişlerde anında verilen çekiliş biletleriyle kampanyaya katılanlar arasından 6 Şubat 2017 tarihinde AVM’de noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılacak çekilişle talihli kişi otomobilin sahibi olacak.

 

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “31 Ocak tarihine kadar alışveriş merkezimizdeki mağazalardan alışveriş yaparak kampanyaya katılanlar arasında yapacağımız çekilişle son model bir Volkswagen Passat otomobil hediye edeceğiz. Daha önceki otomobil kampanyalarımız gibi bu kampanyamız da büyük ilgi gördü. Herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri