M1 Gaziantep AVM alışverişleri otomobil kazandırıyor

14 Kasım 2016 Pazartesi

M1 Gaziantep AVM düzenlediği kampanya ile alışveriş yapanlara son model otomobil kazanma şansı veriyor

m1-gaziantep-avm-alisverisleri-otomobil-kazandiriyor

M1 Gaziantep AVM’de yapılan her 75 liralık alışveriş son model bir otomobil kazanma şansı veriyor. AVM’de 11 Kasım 2016-31 Ocak 2017 tarihleri arasında alışveriş yapanlar, her 75 TL’lik alışveriş karşılığında otomobil kampanyasında bir çekiliş hakkı kazanacak.


“Kalpten kalbe, bizden size” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, yapılan tüm alışverişlerde anında verilecek çekiliş biletleriyle kampanyaya katılacaklar arasından 6 Şubat 2017 tarihinde AVM’de noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılacak çekilişle talihli kişi otomobilin sahibi olacak.


M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “31 Ocak tarihine kadar alışveriş merkezimizdeki mağazalardan alışveriş yaparak kampanyaya katılanlar arasında yapacağımız çekilişle son model bir Volkswagen Passat otomobil hediye edeceğiz. Daha önceki otomobil kampanyalarımız gibi bu kampanyamızın da büyük ilgi göreceğine inanıyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri