M1 Gaziantep AVM Şubat’ta da eğlenceli

29 Ocak 2016 Cuma

M1 Gaziantep AVM, Şubat ayı boyunca çocuklara yönelik birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak

m1-gaziantep-avm-subatta-da-eglenceli

M1 Gaziantep AVM’de hizmete açılan Uzay Gemisi 7’den 70’e herkese eğlenceli anlar yaşatıyor. Çocuklar kadar büyüklerin de ilgi gösterdiği Uzay Gemisi birbirinden değişik eğlence ve gösteri araçlarıyla ilgi çekecek.


Uzay Gemisi’nde öne çıkan aktivite alanlarının başında Uzay Lazer geliyor. 200 metrekarelik alanda oynanılan lazerli paintball aktivitesi büyük ilgi görürken, klasik haline gelen çarpışan arabalar ise çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor. Yine farklı bir oyun alanı olan Soft Play da ise minik çocuklar güven içinde oyunlar oynayabiliyor. Merkezde dönme dolap, araba ve motosiklet yarışları ile mini trenle seyahat da dikkat çekiyor.


M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, Uzay Gemisi’nin kısa süre içinde yoğun ilgi gördüğünü belirterek, merkezde 40 değişik oyuncağın yer aldığını söyledi. Gizir, Uzay Gemisi’nde dev ekranda çeşitli film gösterilerinin yanı sıra 7D ekranda sinema keyfinin de eğlence meraklıları ile çocukları beklediğini sözlerine ekledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri