M1 Merkez Adana araba kazandırıyor

21 Ekim 2013 Pazartesi

M1 Merkez Adana AVM, “Çekiliş Kampanyası” etkinliğiyle ziyaretçilerine araba kazanma şansı sunuyor

m1-merkez-adana-araba-kazandiriyor

Geçtiğimiz günlerde başlayan 8 Aralık gününe kadar devam edecek kampanyada M1 Merkez Adana ziyaretçilerine araba kazandırıyor. 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes son model bir Volvo V40 kazanma şansını elde ediyor.

Ayrıca hediyeler arasında 10 adet Samsung Galaxy S4 Akıllı Telefon ve 15 adet Samsung Galaxy 10.1 Tablet Bilgisayar da yer alıyor.
 
Kampanya süresince toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, hediyeleri kazanabilmek için M1 Merkez Adana AVM içerisindeki katılım noktalarına giderek alışveriş karşılığında aldıkları fiş veya faturayı ibraz etmesi gerekiyor.

Kampanya sonrasında 21 Aralık 2013 Cumartesi günü noter huzurunda yapılacak resmi çekilişle bir talihli Volvo V40-D2 1.6 Dizel Premium Powershift kazanacak. Yine aynı gün yapılacak resmi çekilişle 10 talihli Samsung Galaxy S4 Akıllı Telefon ve 15 talihli de Samsung Galaxy 10.1 Tablet Bilgisayar kazanacak.

Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Yine alışverişi büyük bir keyfe dönüştürecek bir kampanyayı “Hayatın Merkezi”nde başlattık. Ziyaretçilerimizi harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları; bir adet araba ve birbirinden fonksiyonel hediye fırsatları için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri