M1 Merkez Konya’da alışverişler Mercedes’e dönüşüyor

18 Aralık 2014 Perşembe

M1 Merkez Konya AVM’de 19 Aralık 2014 – 15 Mart 2015 tarihleri arasında “Çekiliş Kampanyası” başladı

m1-merkez-konyada-alisverisler-mercedese-donusuyor

M1 Merkez Konya AVM’de bulunan tüm mağazalardan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes 1 çekiliş hakkı elde ederek Mercedes A180 Style kazanma şansına yaklaşıyor.

19 Aralık 2014  - 15 Mart 2015 tarihlerini kapsayan kampanya süresince AVM’deki tüm mağazalardan toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin bu muhteşem arabayı kazanabilmeleri için tek koşul, M1 Merkez Konya AVM içerisindeki katılım noktalarına gitmek ve alışverişleri karşılığında aldıkları fiş veya faturayı ibraz etmek.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak; “ Bu yıl da, Yeni yıl için araç kampanyamızı M1 Merkez Konya AVM klasiği olarak tekrarlıyoruz. Yine alışverişi büyük bir keyfe dönüştürecek bir kampanyayı “Hayatın Merkezi”nde başlattık. Ziyaretçilerimizi harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları kampanyaya davet ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimizi, Mercedes A180 Style kazanma fırsatı için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri