maNga, Forum Kapadokya’ya gidiyor

12 Temmuz 2013 Cuma

maNga, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında Forum Kapadokya’ya gidiyor

manga-forum-kapadokyaya-gidiyor

Gençlerin sevgilisi maNga, Türkiye’nin dört bir yanındaki Forum Alışveriş Merkezleri’nde devam edecek ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında Forum Kapadokya’da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Forum Kapadokya’da 9 gün süreyle kurulan özel stüdyoda profesyonel bir tonmayster eşliğinde performanslarını kaydettiren ziyaretçiler arasından ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş’ın seçtiği Forum Kapadokya’nın sesi, projenin finali olan 14 Temmuz Pazar günü saat 14.30’da Forum Kapadokya’da maNga ile gerçekleşecek etkinlikte açıklanacak.

maNga, önce Forum Kapadokya Etkinlik Alanı’nda hayranlarıyla buluşarak Forum Kapadokya’nın birincisi olan yeteneği açıklayacak; ardından da Forum Kapadokya Facebook sayfası üzerinden seçilen 20 hayranıyla bir araya gelerek, keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri