Mehmet Erdem İnegöl AVM’de hayranlarıyla buluştu

17 Nisan 2014 Perşembe

İnegöl’ün alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi İnegöl AVM, geçiğimiz günlerde gerçekleşen Mehmet Erdem konseri ve imza günü ile İnegöl AVM ziyaretçilerine coşku ve eğlence dolu saatler yaşattı

mehmet-erdem-inegol-avmde-hayranlariyla-bulustu

Açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine ilkleri yaşatan ve onlar için sürprizler hazırlayan İnegöl AVM, geçtiğimiz günlerde bir konsere ev  sahipliği yaptı. Volvo S60 Araba Kampanyası teslim töreni kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte pop müziğinin sevilen seslerinden Mehmet Erdem, İnegöl AVM ziyaretçilerine bir konser verdi.

Konserden önce verdiği röportajda İnegöl’e ilk kez geldiğini  belirten Mehmet Erdem, İnegöl AVM ziyaretçileriyle buluşacağı için çok heyecanlı olduğunu belirtti. Küçüklükten beri müzikle uğraştığını ve müziği çok sevdiğini söyleyen Erdem, asıl mesleğinin Makine Mühendisliği olduğunu fakat müziğe olan aşkından dolayı mesleğini hiç yapmadığını anlattı. Seslendirdiği tüm şarkıları kendine yakıştırarak söylediğini, keza çıkış şarkısı olan Hakim Bey şarkısının da kendisine özgü yorumu sayesinde bu kadar sevildiğini söyleyen sanatçı her iki albümünde de beklediğinden çok ilgi olduğunu belirtti.

Sahne performansı ve sevilen şarkılarıyla İnegöl AVM ziyaretçilerini mest eden Mehmet Erdem, konserin ardından, çekilişi önceki günlerde gerçekleştirilen Volvo S60 araba kampanyası talihlisi Şerafettin Akşahin’e anahtarı teslim etti. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan sanatçı, teslim töreni sonrasında sevenlerine imza verip fotoğraflar çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri