NeoPlus Outlet’te bayrak teslimi

28 Haziran 2013 Cuma

Nisan 2012 itibarıyla kiralama ve yönetim hizmetleri Avm Mfi Partners tarafından yürütülen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin bir yıllık değerlendirme toplantısı ve bayrak teslimi kiracı toplantısı ile anlatıldı

neoplus-outlette-bayrak-teslimi

Geçtiğimiz günlerde Anemon Otel’de düzenlenen mağaza yetkilisi ve perakendecilerin katıldığı toplantı AVM Mfi Partners Alışveriş Merkezi Yönetim ve iş Geliştirme Direktörü Aytaç Özçiçek, Avm Mfi Partners Bölge Müdürü Mert Örücü ve NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi Müdürü Evren Kırcalı’nın katılımları ile gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Aytaç Özçiçek, bir yıllık süreçte NeoPlus Outlet‘in olumlu gelişmelerinden bahsederken AVM Müdürü Mert Örücü’nün Bölge Müdürü pozisyonuna getirilerek, NeoPlus Outlet projesini 6 yıldır AVM Mfi Partners bünyesinde önemli projelerde görev alan AVM Müdürü Evren Kırcalı ile birlikte yönetmeye devam edeceklerini belirtti.

Yoğun katılım ile gerçekleştirilen toplantıda, yönetim devir sürecinde alınan hedefler ve bu hedefler doğrultusunda gerçekleştirilen projeler anlatıldı. Nisan 2012‘den itibaren günümüze kadar 22 adet markayı bünyelerine kattığını belirten Örücü, FunLab Eğlence Merkezi ile 2’den 77’ye eğlencenin 2013 yılının 4’üncü çeyreğinde NeoPlus Outlet’te yaşanacağını ayrıca FunLab ile birlikte yeni cafe alanlarının oluşturulacağını belirtti.

Yemek katında açılacak terasın alternatif bir nokta olacağını sözlerine ekleyen Örücü, AVM içeresinde değiştirilen fiziksel koşulların da altını çizdi. NeoPlus Outlet’in’ın en büyük sorunlarından biri olan ulaşım sorununu ise Büyükşehir Belediyesi ile görüşmeleri sonucunda Uluönder’den NeoPlus Outlet’e bir köprü inşaatı yapılarak tramvay hattının NeoPlus Outlet’e bağlandığını belirtti. Kurumlar ve dernekler ile olan yakın ilişkiler kurulduğundan bahsederken, NeoPlus Outlet’te yapılan etkinliklerin Eskişehir’de bir ilk olmasına özen gösterdiklerini sözlerine ekledi.

Toplantının sonunda söz alan Evren Kırcalı ise NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’ni yakından izlediklerini ve Avm Mfi Partners için önemli bir proje olduğunu belirtirken NeoPlus Outlet’te olmaktan mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi. Altı yıldır AVM Yönetimi projelerinde yer alan Kırcalı, bilgi deneyimleri ile NeoPlus Outlet’e artılar ve yenilikler katacağını belirtti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri