Nilgün Belgün İzmir Park’a konuk oldu

11 Mart 2015 Çarşamba

İzmir Park Alışveriş Merkezi bünyesinde kurulan Kadın Kulübü’nün lansmanı kapsamında hayranlarıyla buluşan Nilgün Belgün çarpıcı açıklamalarda bulundu

nilgun-belgun-izmir-parka-konuk-oldu

Konak-Eşrefpaşa’da açılan İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle bir araya gelen ünlü tiyatrocu Nilgün Belgün, Türkiye’nin gündeminden düşmeyen kadına şiddet konusuyla ilgili soruları yanıtladı. Bu suçları işleyen herkesin mutlaka cezalandırılması gerektiğini ancak idama karşı olduğunu belirten sanatçı, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasının en doğru karar olacağını söyledi. Bu suçların artmasındaki en büyük sebebin erkeklerin cinsellikleriyle barışık olmamasından kaynaklandığını açıklayan Belgün, erkek çocuklarına kadın değerinin öğretilmediğini dile getirdi.

İzmir Park’taki söyleşinde kariyeri boyunca hep mücadele ettiğini anlatan ünlü tiyatrocu bir televizyon yapımcısı tarafından tacize uğradığını ve karşılık vermediği için işinden olduğunu ilk kez bu söyleşisinde itiraf etti. Hayranlarından gelen sorular üzere Fox TV’deki programının neden bittiğini de açıklayan sanatçı, Türkiye’de kaliteli programların reyting kurbanı olduğunu, içinde kavga olmayan programların izlenmediğini bu sebeple kendi isteği ile sabah kuşağında yayınlanan Yeni Bir Gün’ü sonlandırdığını söyledi.

İzmir’i aydınlık insanlar şehri olarak tanımlayan Belgün, sanat hayatının yavaşladığı dönemlerde mutlaka İzmir’e yerleşmek istediğini belirtti. İzmir Park’taki söyleşinin sonunda sevgi mesajları veren Belgün, “Sizi mutlu edecek anları asla ertelemeyin. Siz mutlu olursanız çevrenizdekiler de mutlu olur” dedi. Etkinlik sonunda kitaplarını imzalayan ve hayranlarıyla fotoğraf çektiren Belgün, samimi ve içten tavırlarıyla İzmir Park ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü. İzmir Park’ın Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri gerçekleştirilen yarışma, müzik dinletisi ve seminerlerle devam etti.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri