Novada Edremit'in 2'nci fazı açılıyor

18 Mayıs 2016 Çarşamba

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit’in ikinci fazı yeni markaları ile 26 Mayıs’ta açılıyor

novada-edremitin-2nci-fazi-aciliyor

 

İzmir-Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında yer alan Novada Edremit, ikinci fazıyla birlikte toplam 25 bin metrekare kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası 65 markaya ulaşacak.

Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te yer alan Novada; yeni açılacak H&M, LC Waikiki, Koton, Roman, U.S. Polo Assn., Derimod, Flo, Greyder, Penti, MadameCoco, YvesRocher ve diğer mağazaları ile Körfez’in en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak bölgenin sosyal yaşamını renklendirmeyi sürdürecek.

Körfez çevresine renk katacak zengin marka karmasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerinin bir arada olacağı restoran ve kafeleri ile de dikkat çeken Novada Edremit; Ege mimarisinin hakim olduğu açık hava konseptinde pek çok markayı ziyaretçisi ile buluşturacak.

Orakçı Şirketler Grubu Mali İşler Grup Müdürü Murat Özdemir; “Toplam 45 milyon dolarlık yatırım değeri olan alışveriş merkezi; Balıkesir’in en büyük ilçesi olan Edremit ve çevresi için bin 500 kişilik istihdam alanı oluşturarak bölge ekonomisi için de artı bir değer sunacak.” dedi.
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri