Oasis 15’inci yıl çekiliş hediyeleri sahiplerini buldu

20 Mayıs 2013 Pazartesi

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, 15’inci yılını Bodrumlularla kutladı ve hediyeler dağıttı

oasis-15inci-yil-cekilis-hediyeleri-sahiplerini-buldu

1 Aralık 2012 tarihinde başladığı, “Oasis 15'inci Yıl Hediye Çekiliş Kampanyası” kapsamında, 6 Mayıs’ta halka açık çekiliş ile noter huzurunda talihlilerini belirleyen, Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, geçtiğimiz günlerde hediyelerini talihlilere teslim etti.

Kampanyanın en büyük hediyesi olan, Citroen C4 arabanın talihlisi, 43 yaşındaki, boya ustası Cengiz Karabaş, hediyesini teslim alırken, heyecanını ve mutluluğunu dile getirdi. Talihli, yaptığı 200 TL’lik alışveriş karşılığında, 45 bin TL değerindeki Citroen C4 kazanmasına hem çok şaşırdığını hem de çok mutlu olduğunu ifade etti. Cengiz Karabaş Citroen C4 arabasını, Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi yetkililerinden teslim alırken yanında bulunan eşi ve kızı da oldukça heyecanlıydı.

Piaggio motorsiklet talihlisi Ümran Erkün, şehir dışında olduğu için hediyesini eşi Lütfi Erkün teslim aldı. Lütfi Erkün de Oasis’te yaptıkları alışverişlerinin karşılığında kazandıkları motorsikleti teslim alırken, mutluluklarını dile getirdi.

Zeynep Fügen Erkün’e de Vespa motorsikleti teslimi, Oasis yetkilileri tarafından yapıldı. Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi yetkilileri, hem kendilerinin hem de işletmecilerinin kampanyaya gösterilen ilgiden çok memnun kaldıklarını ve değişik kampanyalar yapmaya devam edeceklerini bildirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri