Park Bornova cumhuriyeti jimnastikçilerle kutladı

31 Ekim 2014 Cuma

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı minik jimnastikçilerin gösterileriyle renklendi. Palyaçoların dağıttığı ay-yıldızlı balonlar ve çocukların atölye çalışmaları ile kutlandı

park-bornova-cumhuriyeti-jimnastikcilerle-kutladi

Cumhuriyet Bayramı Park Bornova Outlet Center'da her yaştan çocuklar ve ailelerin katılımıyla büyük bir coşkuyla yaşandı.

Şavkar Arena sporcuları tarafından gerçekleştirilen jimnastik gösterisinde miniklerin gösterileri büyük hayranlık yarattı. Gösterinin sonunda Türk bayrağı ile izleyenleri selamlayan aralarında Milli Takım sporcularının da bulunduğu minik jimnastikçiler bol bol alkış aldı.

İzmir'in tüm semtlerinden gelen çok sayıda çocuk ve ailenin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte palyaçolar ay-yıldızlı balonlar dağıtarak yüz boyama yaptı. Atölye çalışmalarında ise Cumhuriyet Bayramı temalı el işleri ile minik ziyaretçiler gönüllerince bayram coşkusunu yaşadı.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “Her bayram büyük bir coşku yaşayan Park Bornova Outlet Center'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı renkli ve coşkulu geçti. Ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi ile hep birlikte Cumhuriyetimizin 91'inci kuruluş yıldönümünü coşkuyla yaşadık” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri