PES Turnuvası elemeleri Agora’da gerçekleşecek

30 Nisan 2015 Perşembe

2003 yılından itibaren sektöre getirdiği yenilikler, ilkler ve özel projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam eden Agora Alışveriş Merkezi, Dünyaca ünlü Konami’nin, Pro Evolution Soccer (PES) adlı futbol oyunları için UEFA ile ortak düzenlediği uluslararası PES League turnuvasının Türkiye elemelerinin gerçekleşeceği etkinliğin, 2-3 Mayıs İzmir elemelerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor

pes-turnuvasi-elemeleri-agorada-gerceklesecek

Sony, Teknosa, PayPal ve Aral işbirliği ile düzenlenen PES Ligi Türkiye elemelerinde son etap başlıyor. Konami'nin dünyaca ünlü futbol oyunu Pro Evolution Soccer (PES) 2015'de hem şehir finali ödüllerini kazanmak hem de Türkiye'yi Berlin'de temsil etmek için yarışan oyuncular büyük bir rekabetin içine girecek. 21 Mart'ta Eskişehir'de başlayan, ardından Ankara'da ve üçüncü şehir olan İstanbul'da devam eden elemelerde sıra İzmir şampiyonun belli olmasında, 2-3 Mayıs saat 12.00-19.00 arası İzmir Agora Alışveriş Merkezi A blok aktivite alanında gerçekleşecek olan etkinliğin final maçlarının ardından şehir elemeleri sona erecek.

Turnuvada İzmir Şampiyonu olarak şehri temsil etmeye hak kazanacak isim PlayStation® 4 ve Teknosa'dan 1000 TL değerindeki hediye çekinin sahibi olacak. Finalde ikinciliği alacak yarışmacı ise PlayStation® 3 ve Teknosa'dan 500 TL değerindeki hediye çekinin, üçüncü olan yarışmacıda Teknosa'dan 250 TL değerindeki hediye çekinin sahibi olacak. Hem şehir finali ödüllerini kazanmak hem de Türkiye Finali’nde yarışma hakkını elde etmek isteyen iddialı futbolsever oyuncular http://www.turkeygamefestival.com/pes-kayit.php adresinden kayıt olabilirler.

Düzenlenen etkinlik kapsamında Türkiye Finali’nde birinci olan katılımcı Konami’nin global olarak her yıl düzenlediği ‘PES Dünya Finali’ne katılmaya hak kazanacak. Etkinliğin görkemli finali, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali ile aynı gün, yani 6 Haziran günü final maçından önce Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda saha kenarında oynanacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, futbol meraklılarının vazgeçilmezi olan UEFA ile ortak olarak düzenlenen uluslararası turnuvanın, İzmir elemelerine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, yoğun ilgi gören turnuvayı hem izlemek hem de birbirinden güzel yarışmalara katılmak için tüm İzmirlileri Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri