Rallikros heyecanı Buyaka’da

24 Eylül 2014 Çarşamba

Buyaka’da, FIA Dünya Rallikross Şampiyonası'ndan önce ralli aracı simülatöründe Rallikross heyecanı yaşanacak

rallikros-heyecani-buyakada

Türkiye’de ilk defa 11 – 12 Ekim günleri arasında Intercity İstanbulPark’ta gerçekleşecek, dünyanın en heyecanlı motorsporları organizasyonlarından biri olan, FIA Dünya Rallikross Şampiyonası’ndan önce, Rallikross heyecanı Buyaka’da yaşanacak. Kiralama ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye tarafından yapılan Buyaka’da, ziyaretçiler ralli aracı simülatöründe 27 – 28 Eylül günlerinde heyecan dolu dakikalar yaşayacak.

Intercity İstanbul Park, iki gün boyunca 10:00 – 20:00 saatleri arasında simülatörde en iyi dereceye imza atan 15 kişiye, FIA Dünya Rallikross Şampiyonası’nın 11’inci ayağı için bilet kazanma fırsatı sunuyor. 1.9 saniyede 100 kilometreye çıkabilen süper otomobillerle yarışılan ve genellikle asfalt ve toprak olmak üzere karma yüzeylerden oluşan bir pist yarışı olan FIA Dünya Rallikross Şampiyonası’nda RX Lites kategorisinde yarışan ilk ve tek Türk pilot Yiğit Timur’un, sergilenecek olan antrenman aracı da  27 – 28 Eylül boyunca Buyaka’da görülebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri