Selfie çılgınlığı Marmara Forum’da

30 Nisan 2014 Çarşamba

Anneler Günü’ne özel annelerle çekilen selfie’leri Marmara Forum’un Facebook ve Instagram sayfalarında #annemleselfie hashtag’iyle paylaşan ziyaretçilerin fotoğrafları yıllar boyu saklanabilecek rozetlere dönüşüyor

selfie-cilginligi-marmara-forumda

Marmara Forum, bu kez de son dönemlerin en popüler sosyal medya atağı ‘selfie’yi keyifli bir anneler günü etkinliğine dönüştürüyor ve 11 Mayıs Anneler Günü’ne özel hazırladığı “annemleselfie” etkinliğiyle unutulmayacak bir hediye veriyor.

1-11 Mayıs günleri arasında www.facebook.com/marmaraforum sayfasındaki “Annemle Selfie” albümünde ya da instagram.com/marmaraforum sayfası üzerinden #annemleselfie hashtagiyle @marmaraforum ile paylaşılan fotoğraflar, her bakıldığında yüz gülümsetecek harika bir rozet haline getirilecek.

1 Mayıs itibariyle sosyal medyadan anne&çocuk selfie fotoğrafını paylaşan katılımcıların fotoğraflarından oluşturulan rozetler, 10 – 18 Mayıs günleri arasında Marmara Forum giriş katındaki etkinlik alanında sergilenecek ve ailelere hediye edilecek.

Dev duvar selfie’si de Marmara Forum’da
Anne&çocuk selfie fotoğrafları 10 - 11 Mayıs günlerinde Marmara Forum’da kurulacak dev duvarda da yerini alacak. Ayrıca, arzu eden Marmara Forum ziyaretçileri 10-11 Mayıs günleri arasında Marmara Forum’daki etkinlik alanında fotoğraflarını çektirip rozetlerini anında alabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri