Ses getiren film, dünya ile ayni anda Cepa salonlarinda

07 Eylül 2015 Pazartesi

Pink Floyd’un yaratıcı zekaya sahip öncü vokalisti Roger Waters’ın imzası taşıyan; büyük ses getiren “Roger Waters The Wall” filmi 29 Eylül Salı günü vizyona giriyor

ses-getiren-film-dunya-ile-ayni-anda-cepa-salonlarinda

Tüm dünyayla eşzamanlı Ankara Cinemaximum CEPA salonunda da gösterime başlayacak “Roger Waters The Wall”; Pink Floyd hayranlarına unutulmaz bir seyir keyfi yaşatacak.

Dünyaçapındakimüzisyenlertarafındantarihtegerçekleştirilenenbüyükturneolan“The Wall Live” konserinin filmi “Roger Waters The Wall” tüm dünyayla eşzamanlı olarak; 29 Eylül Salı günü Ankara Cinemaximum CEPA salonunda sinema severlerle buluşuyor.

Nefes kesici sahneleri ile görsel anlamda büyüleyici bir seyir keyfi sunan Roger Waters The Wall filmi; savaş karşıtı bir içeriğe sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor. Filmde Roger Waters;  seçkin müziğinin ötesinde savaşın getirdiği sonuçları, kendi ailesi üstündeki etkilerini ve gerçekleştirdiği içsel yolculuğu yansıtıyor. Film boyunca müzik dahisi bir adamın tutkulu bir şekilde, asla pişmanlık duymadan, savaş karşıtı olarak verdiği mücadele anlatılıyor. 2014 yılında Uluslararası Toronto Film Festivali’nde ilk kez gösterilen “Roger Waters The Wall” filmi “Nefes Kesici” ve “Görsel Anlamda Büyüleyici” yorumlarını aldı.

Yönetmenliğini Roger Waters ve Sean Evans’ın üstlendiği filmde sinema severler aynı zamanda “The Wall Live” konserlerini Dolby Atmos görüntü kalitesinde farklı açılardan görme fırsatı da yakalayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri