Shopkins’in sihirli dünyası Palm City Mersin’de

26 Ocak 2015 Pazartesi

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “Shopkins” etkinliği ile çocuklara hiç unutmayacakları bir alışveriş deneyimi yaşatacak

shopkinsin-sihirli-dunyasi-palm-city-mersinde

Palm City Mersin AVM, çocukları “Shopkins”in renkli dünyasında eğlenceli bir maceraya davet ediyor. İnteraktif atölyelerle eğlenceli bir deneyim sunacak olan “Shopkins” dünyasında çocuklar; market görevlisi, manav, fırıncı gibi meslekleri üstlenebilecek. İsteyen çocukların gerçek bir müşteri gibi    market içerisinde alışveriş deneyimini de yaşayabilecekleri rengarenk “Shopkins” dünyasında çocuklar günlük gıda ve içecekler gibi ihtiyaçları öğrenip, “bilinçli alışveriş yapma” tecrübesi kazanacak.

1-8  Şubat günlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar; market ürünleri, meyveler, tatlılar, parti yiyecekleri ve rengarenk oyuncaklardan oluşan interaktif atölyelerde eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşayacak.

Çocuklar eğlenirken öğrenecek
Rengarenk Shopkins dünyasının çocuklara sunduğu sürprizler interaktif atölye ve yarışmalar ile devam edecek. Oyun hamurundan cupcake yapım atölyesinde cupcake yapma keyfini yaşayacak olan çocuklar, cicibici yapım atölyesi’nde ise kendilerine verilen listedeki 5 ürünü alışveriş sepeti havuzunda bulmak için çabalayacak.

Shopkins karakterleri boyama atölyesi, 3 boyutlu fotoğraf dekorları ile fotoğraf çekimleri, top havuzu, etkinlik alanında yer alan workshop masalarında hayal güçlerini zorlayacakları Shopkins boyama kağıtları, pizza-salata ve kek malzemelerinin kategorilerine göre ayıracakları eğlenceli yarışmalarla  çocuklar eğlenceli ve eğitici bir gün yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri